מוצרי טיפוח לגברים

מעבדות ג'יג'י פיתחה סדרה עם מרכיבים המתאימים במיוחד עבור טיפוח העור הגברי. מוצרי טיפוח הנותנים מענה לטרנד המתגבר של גברים המבקרים במכון יופי ומבקשים לשמור על מראה צעיר של עור הפנים גם לאחר הטיפול במכון, בזמן הגילוח בבית.

סדרת טיפוח החדשה מותאמת במיוחד לדרישות העור הגברי ופותחה מתוך התחשבות בשגרה היומית –  היא מקלה על פעולת הגילוח היומית, מונעת צמיחה פנימית, מזינה את העור כדי למנוע יובש ומתח הנוצרים  עקב מעבר הסכין על העור. מרכיבי הסדרה נבחרו בקפידה כדי להתאים למאפיינים המיוחדים של העור הגברי – הם נטולי שומן, מרווים את העור בלחות, עשירים במרכיבי הרגעה וללא אלכוהול למניעת אדמומיות, או תחושת צריבה. הניחוח עמיד במיוחד למשך שעות מבלי להכביד.

בסדרה 3 מוצרים בניחוח גברי מרענן וחושני השומרים על מראה צעיר וגמיש של העור.

AFTER SHAVE BALM

תחליב לחות לאחר גילוח –  תחליב קל, עשיר בלחות וחומרי הרגעה. מונע צמיחת זיפים תת-עורית ומעניק לעור תחושה נינוחה ורעננה לאחר גילוח. ניתן למריחה גם כתחליב לחות יומי ללא פעולת גילוח.

REFRESHING AFTER SHAVE GEL

ג'ל לחות לאחר גילוח – ג'ל מרענן, נמרח בקלות ונספג במהירות, מותאם להרגעת העור לאחר הגילוח. מונע אדמומיות ותחושות צריבה, מעשיר את העור בלחות ושומר על תחושת רעננות לשעות ארוכות. מתאים לשימוש גם כג'ל לחות ללא פעולת הגילוח, לשימוש יומיומי.

EYE CREAM

קרם עיניים לגבר – קרם עיניים עדין למניעת קמטוטים סביב אזור העיניים. קל ונעים למריחה, נספג בקלות ואינו יוצר תחושת דביקות. מתאים לשימוש בוקר וערב על עור נקי.