ניקוי פנים

מהו הסוד מאוחרי הפנים המושלמות של הדוגמניות וכוכבות קולנוע נראות תמיד זוהרות ומושלמות – כאילו זה עתה יצאו מטיפול מתיחת פנים או אולי עברו תחת ידיו של קוסם שמצליח בעזרת מייק-אפ וסומק לגרום למראה המושלם? הסוד – טיפוח נכון של עור הפנים ושמירה על בריאותו הם הבסיס לאיפור מושלם!

עור פנים, חייב להיות נקי ומטופל נכון על פי סוג העור האישי. יש לנקות את עור הפנים עם מסיר איפור איכותי ושטיפה עם ג'ל ניקוי שמנקה את הפנים בצורה נעימה. יש להזין את עור הפנים בקרם לחות עשיר שיתאים לסוג העור ולגיל.

תזונה נכונה ושימוש במוצרי קוסמטיקה חיוניים

תזונה נכונה הכוללת הרבה פירות וירקות, לצד שמנים חיוניים לעור הפנים הנמצאים באבוקדו ואגוזים למיניהם מסייעים לשמור על בריאות העור.  דרך חיונית נוספת להעשיר את העור בלחות היא בשתייה מספקת של מים המונעת כניסה למצבי לחץ ויובש בעור.   טיפול קבוע אצל קוסמטיקאית יעזור אף הוא לשמיר על חיוניות העור. הקוסמטיקאיות, תתאמנה תכשירים קוסמטיים שיתאימו לעור הפנים שלכן, לגילכן וכן, שימוש בקרם הזנה ליום וללילה שיעניק גמישות, ברק וחיוניות לעור.

יש לבצע טיפול קוסמטיקה שבועי לעור שמן  ולעור יבש פעם בשבועיים או חודש כדי לשמור על רעננות העור ולעודד נשירת תאים מתים המונעים מהעור להראות וורדרד וחיוני. גם מסיכות הזנה לעור הפנים חשובות לחיוניות העור ולכן מגיל 30 ומעלה חשוב להשתמש כל יום בקרם לילה מזין ולהקפיד על מריחת מסכות עשירות במרכיבי לחות לפחות פעם בשבוע גם לסוג עור שמן או מעורב.

עצה נוספת שרבות מהדוגמניות מיישמות היא ללמוד באמצעות קורס איפור איך להוציא את המיטב מהנתונים הטבעיים ולהתאפר בהתאם לווי הפנים האישיים.