ישראל היא בסיס הבית של מעבדות GIGI קוסמטיקה, ממנה היא פועלת ומייצאת לרחבי העולם.מעבדות GIGI עוסקת בפיתוח מוצרים מקצועיים, מוצרים לקוסמטיקאיות, יבוא מותגים בינלאומיים, פיתוח מכשור מקצועי, הדרכות מקצועיות והפעלת סניפים ברחבי הארץ.מותגי החברה הם בעלי מעמד מוביל בתחום הקוסמטיקה המקצועית בישראל, רבים מהם הפכו לאבני היסוד בשיטות הטיפול המקצועיות והאהובות על הקוסמטיקאיות והנשים הישראליות.

"ליצור יופי מחומרים איכותיים"

חזון החברה גובש מתחילת הדרך ומשקף את מהות מעבדות GIGI קוסמטיקה. מייסד החברה, אליעזר לנדאו ז"ל, ידע לקחת את החומרים הבסיסיים ביותר, לטפל בהם, ליצור מהם מוצר אחר, מפתיע, מפנק וטיפולי, אבל גם לגעת בנשים בדרך מיוחדת, שגרמה להן להרגיש נפלא. זו הייתה עשייה מתוך תשוקה ליצור יופי, להעניק לנשים אפשרות לשפר את המראה, לשמור על הנעורים ולהרגיש נפלא. כיום, החשיבה המיוחדת הזו – השאיפה לקחת דבר בסיסי כמו טיפול יופי ולהפכו לנפלא, הפכה לחלק מה- DNA שלנו כחברה, הן כתפיסה עסקית והן בפיתוח מוצרים. אותו חזון ראשוני ממשיך להניע אותנו קדימה – לפתח וליצור עבור יותר ויותר נשים ברחבי העולם תחושה נפלאה. להבין את צרכי העור המודרניים ולמצוא את החומרים החדשניים שיעזרו לכל אישה לשמור על מראה צעיר, בריא ויפה.

הערכים:

מעבדות GIGI קוסמטיקה הינה חברה של אנשים. מערכת הערכים שגיבשנו בשנים האחרונות מבוססת על העשייה שלנו מאז ומתמיד ומהווים את ה'נשמה' של מעבדות GIGI. אנו מקפידים לשמור על שקיפות מלאה בתחום הייצור, עמידה בתקנים בינלאומיים ובקרת איכות תמידית כדי להבטיח שקהל הצרכנים שלנו יקבל את המיטב שבמיטב וללא חשש. בנוסף, שמירה על קשר קבוע עם הקוסמטיקאיות תורם להכרה עמוקה יותר של התחום המקצועי ומציאת פתרונות ושיטות חדש בתחום הטיפוח המקצועי. אחריות מלווה אותנו בעשייה שלנו: אחריות לסביבה, אחריות לאיכות, לבריאות ובעיקר אחריות ליצירת מוצרי קוסמטיקה וטיפוח טהורים, נקיים וללא חשש לשימוש על הפנים והגוף. אנחנו מחויבים לקהל המשתמשים המקצועי וכן לכל אישה ואישה המשתמשת במוצרי הטיפוח של מעבדות GIGI קוסמטיקה, בישראל או בעולם.

הצוות:

אנחנו גאים ברוח הצוות שלנו ונחושים ליצור כל הזמן צוות מנצח בכל תחומי הפעילות של החברה. אנחנו מתייחסים לצוות שלנו כאל משפחה בה אמון וכבוד הדדי הם בראש סדר העדיפויות. זוהי הדרך היחידה בה נוכל לחתור אל יעדים משותפים, לעמוד באתגרים ולנצח. החיבור בין החזון והערכים שלנו מעצב את האופן בו אנו פועלים ומחייב אותנו לבחון כל דבר מחדש, לשפר את הקיים, להגיע ליותר ויותר נשים וגברים ברחבי העולם, ליותר שווקים עם קונספטים ייחודיים, פתרונות חדשניים, מוצרים המשפרים את איכות חייהם ולקיים פעילות עסקית המייצרת ערך גבוה לכל מי שנמצא בקשר עם החברה שלנו.

פיתוח ישראלי

מאז שנת 2008 אימצה מעבדות GIGI קוסמטיקה את עקרונות השמירה על סביבה ירוקה. על פי המגמות המובילות מרבית המוצרים אינם מכילים פארבנים, חומרים מהונדסים גנטית וללא תוצרי נפט. מגוון הבדיקות נע בין בדיקות רגישות, בדיקות היפואלרגניות והימנעות משימוש בחומרים ובשמים מעוררי אלרגיה. הסדרות החדשות מצטרפות למבחר קיים של כ-400 מוצרי טיפוח מקצועיים, אותן פיתחה מעבדות GIGI בשנים האחרונות והן אלה שהקנו לה את המוניטין הבינלאומי בשווקי חו"ל.

פיתוח וייצור

כל מוצרי מעבדות GIGI קוסמטיקה מיוצרים תוך הקפדה על בקרת איכות, אפקטיביות, אמינות ותנאי ייצור גבוהים. לכל המוצרים תאריך תפוגה ומספר אצווה כנדרש בסטנדרטים בינלאומיים, אישור משרד הבריאות הישראלי, תו תקן אמריקני ואישורים לפי דרישות השוק האירופאי. כימאי החברה מקפידים לבחור חומרי גלם שלא נוסו על בעלי חיים, והמעצבים מקפידים על שימוש באריזות ניתנות למיחזור.