מוצרי קוסמטיקה איכותיים הם הסוד להצלחה של טיפול קוסמטי מתקדם. במעבדות ג'יג'י המתמחות בפיתוח מוצרים מקצועיים לקליניקות ברחבי העולם יותר מ-60 שנה אנחנו מלווים את הקוסמטיקאיות שעובדות עם מוצרינו לאורך כל הדרך משלב ההדרכה והייעוץ ועד קיום סדנאות וכנסים להצגת החידושים המובילים בתחום בהם משתתפים טובי המרצים במטרה להרחיב את הידע ואת מתודולוגיות הטיפול בעור.

המוצרים האיכותיים ביותר לקוסמטיקאיות

מעבדות GIGI מציעות מעל 400 מוצרי קוסמטיקה ייעודיים לקוסמטיקאיות ולקליניקות אשר פותחו בתנאי ייצור בסטנדרטים הגבוהים ביותר על פי התקנים הבינלאומיים, ביניהם אישור משרד הבריאות הישראלי וכוללים גם תו תקן אמריקאי והתאמה לשוק האירופאי. לצד המוצרים הקלאסיים והבסיסיים ניתן למצוא כל עת סדרות חדשניות ופעילות הכוללות מוצרי טיפוח וטיפול על פי המגמות העכשוויות של בריאות וידידותיות לסביבה מהחוץ (האריזה) ועד הפנים – מוצרים שאינם מכילים פארבנים, חומרים מהונדסים גנטית ונטולי תוצרי נפט.

מוצרים לקוסמטיקאיות

ההדרכה של ג'יג'י, המקצועיות – שלכן

הייחוד של מוצרי טיפוח וטיפול ייחודיים לקוסמטיקאיות על פני מוצרי טיפוח בסטנדרטיים "על המדף" הוא שהמוצרים של ג'יג'י פותחו כך שרק נשות מקצוע כמוכן בעלות הידע העשיר וההתמחות המקצועית יוכלו להשתמש במוצרים אלה או להמליץ על מוצרים לשימוש עצמי על פי הנחיות ממוקדות ולא במוצרי טיפוח שכל אחת יכולה לרכוש ולהשתמש ללא הכוונה מקצועית.
מדובר במוצרים איכותיים בהם הושקעו משאבים רבים בתהליכי פיתוח חדשניים, כשההבדל המשמעותי בין מוצר טיפוח בפארם למוצר קוסמטיקה מקצועי טמון בריכוז הגבוה של חומרים פעילים בכל תכשיר.

רק לאחר הדרכה מקיפה ומעמיקה על המוצרים השונים, כל קוסמטיקאית שעובדת עם מעבדות ג'יג'י מוזמנת להרחיב את סל שירותיה ולשווק ללקוחותיה מוצרי קוסמטיקה איכותיים מבית ג'יג'י להשלמת הטיפול ולשימוש ביתי אפקטיבי במיוחד.

כדי שהלקוחה שלכן תוכל להשתמש במוצרים אלה, עליה לעבור אצלכן אבחון שכולל סוג העור וטיפול ממוקד בבעיה וכן לקבל הסבר ומידע על המינון הדרוש ואופן השימוש המדויק וכמובן על שילובים אפקטיביים בין המוצרים השונים עד קבלת התוצאה המבוקשת. אתן נהנות מתמיכה מקצועית של צוות המדריכות המקצועי של GIGI לכל אורך הדרך בכל שאלה הקשורה לטיפול ולשימוש במוצרי החברה.

לחצי בקישור הבא לצפייה בסרטוני מעבדות GIGI

שימוש במוצרי קוסמטיקה לקוסמטיקאיות – עדויות מקצועיות

מבחר מוצרי קוסמטיקה בהתאמה אישית

מוצרי הקוסמטיקה של מעבדות ג'יג'י לקוסמטיקאיות כוללים מאות תכשירים שונים המסווגים על פי בעיות שונות בעור ולפי צרכים ממוקדים לטיפוח בהתאם לסוג העור.

מוצרי קוסמטיקה לקוסמטיקאיות

ניתן למצוא מוצרי טיפוח וטיפול על פי סדרה, סוג העור סוג מוצר או סוג טיפול לאיתור המוצר המתאים ביותר – כך למשל, תוכלו לבחור מוצרי קוסמטיקה לטיפולי אנטי אייג'ינג, טיפולים לטשטוש והעלמת פיגמנטציה, טיפולים ייחודים להתפרצות אקנה ופצעונים ומגוון של מוצרים ממסכות דרך ערכות טיפול מקצועיות ייחודיות לקוסמטיקאיות, ואף מוצרים ייעודיים לטיפול קוסמטי לגברים.

לקטלוג מוצרי קוסמטיקה לקוסמטיקאיות

מעבדות ג'יג'י כאן בשביל כל קוסמטיקאית המעוניינת לעבוד עם מוצרי הקוסמטיקה המתקדמים והטובים ביותר.

צפי בסרטון החדש של מעבדות ג'יג'י של כנס קבין 2016