פילינג

מציג את כל 5 התוצאות

פילינג לחידוש עור הפנים

כתמי עור, פצעונים או פשוט עור חסר חיות – כל אלה מהווים סיבות טובות לגשת להתרעננות תקופתית אצל הקוסמטיקאית ובמכון יופי ולבחון טיפול לחידוש העור באמצעות פילינג קוסמטי לפנים.
הפילינג (peeling) הוא לא תהליך חדש אלא שיטת טיפול עתיקה שמקורותיה במצרים הפרעונית. שם מירקו את העור במרקחת עשבים סודית וכך הצליחו להסיר את הכתמים שנוצרו מהשהייה המרובה בשמש. כמובן שבמהלך השנים עם התקדמות המחקר, הכימיה והטכנולוגיה נוצרו שיטות שונות עוצמתיות אך נעימות לקילוף העור, סילוק השכבות החיצוניות במטרה להצעיר ולחדשו.

הסרת תאים מתים

אז מה הוא טיפול פילינג לפנים? מדובר בהסרה מבוקרת של תאי עור מתים באמצעות חומרי פילינג ייעודיים שנערך בקליניקה אצל קוסמטיקאית מורשת של קרצוף וקילוף כדי לטפל בנזקי העור שנוצרו במרוצת הזמן ותוך כדי לחשוף שכבת עור חדשה, לפתוח את הנקבוביות ולשפר את זרימת הדם.
לטיפולים תקופתיים תרומה רבה לעור: ראשית, הם תורמים להחלקת העור הן של הפנים והן של הגוף הן מבחינת תחושה, מרקם ומראה קטיפתי, העור נראה רענן וצעיר יותר וכן יש להם חשיבות בטווח הארוך בהפחתת קמטים עמוקים, סילוק כתמי עור, יובש ופיגמנטציה וכן בהשטחה חלקית של צלקות אקנה שטחיות וקלות מאוד. בנוסף, טיפולי הפילינג חיוניים ביותר כיוון שהם מגבירים ספיגה של מוצרי טיפוח (שלרוב מתקשים להיספג על תאי עור מתים). כמובן שככל שהפילינג לפנים עמוק יותר (ויש יאמרו אגרסיבי יותר) כך הוא יותר אפקטיבי ועם זאת, לא כדאי לבצעו ללא הכוונה מקצועית כדי לא לפגוע בלחות הטבעית של העור או להסב לו נזק מיותר, למשל, בעת החשיפה לשמש.

כיצד מבצעים פילינג לפנים? השיטות הנפוצות

יש כל מני טכניקות לפילינג דוגמת קרמים המכילים רטין A, דרך פילינג צמחי המבוסס על צמחים שיוצרים פעולת סקראב ועד טיפולי חנקן נוזלי שלמעשה גורמים לכוויות קור להרס האפידרמיס והפילינג בלייזר, שמייצר את קילוף העור הודות לעומת וחשיפת הקרינה. לכל אחת מהשיטות יתרונות משלה כשלרוב בטיפולי פילינג כימי עמוק בו משתמשים בחומצות שונות שבהם ניתן להגיע לשכבות עמוקות יותר אך הוא גם מלווה בתהליך ריפוי ארוך יותר (תלוי בריכוז החומר, רגישות העור). כמו כן, לאחר טיפול פילינג כימי בין אם הם שטחיים או עמוקים אסור להיחשף לשמש ללא שימוש בתכשירים עם מקדמי הגנה SPF 30 לפחות. החשיפה לשמש שעשויה לפגוע בהחלמת העור ולגרום להיפר פיגמנטציה.

.
בכל מקרה, אין עוררין על חשיבות פילינג לפנים ולכן כדאי לאמץ את הטיפולים כחלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח ולהשתמש בחומרים איכותיים ומקצועיים בהכוונת הקוסמטיקאית כמו למשל באבקה עדינה של גרגירי אורז מיקרוסקופיים בפורמולה המשלבת בינם ובין שיבולת שועל ונגזרת ויטמין C, שלמעשה מייצרת ניקוי יעיל של הפנים נטול גירויים, שריטות או אדמומיות וכן חומצה סליצילית לקילוף עדין ואלנטואין להרגעת העור.